Filma Me Titra Shqip: Gundala

123 min 2019 5,4 / 74
Kategoria: Aksion Krim Dramatik
Viti: Aug 29, 2019
Gjuha Origjinale: ID
Popullariteti: 6,752
Shikime: 2418
Pershkrimi
Heroi indonezian i librave komikë, Gundala dhe alter egoja e tij, Sancaka, hyjnë në botën kinematografike për të luftuar kundër një njeriu të djallëzuar, si Pengkori. A do e mposhtin dot planin e tij dashakeq dhe skuadrën e tij me jetimë vrasës?
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR