Filma Me Titra Shqip: Sniper: Assassin's End

95 min 2020 5,8 / 10
Kategoria: Aksion
Viti: Jun 15, 2020
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 73,648
Shikime: 3752
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Snajperi legjendar Thomas Beckett dhe djali i tij, Brandon Beckett, janë në arrati nga CIA, mercenarët rusë dhe një vrasës të stërvitur nga Yakuza me aftësi snajperi që rivalizojnë si revole të mprehta legjendare.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR