Filma Me Titra Shqip: Winter Sleep

196 min 2014 7,7 / 298
Kategoria: Dramatik
Viti: Jun 13, 2014
Gjuha Origjinale: TR
Popullariteti: 8,929
Shikime: 1504
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Ajdini, një ish-aktor, drejton një hotel të vogël në Anadollin qendror me gruan e tij të re, Nihalin, me të cilën ka një marrëdhënie të vështirë dhe motrën e tij, Neklën, e cila vuan ende pasojat e divorcit të saj.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR