Filma Me Titra Shqip: The Divine Move 2: The Wrathful

106 min 2019 8,2 / 5
Kategoria: Krim Aksion
Viti: Nov 7, 2019
Gjuha Origjinale: KO
Popullariteti: 4,1
Shikime: 2310
Trailer: YouTube YouTube
Pershkrimi
Në 1990, kur bastet e lojës Go morën hov në Kore, Gui-su humbi gjithçka sepse babai i tij luajti derisa mbeti pa asgjë. I vetem në këtë botë, Gui-su takon një mjeshtër të madh dhe një mesues të lojës Go. Ai vendos të hakmerret mbi botën që i shkatërroi jetën, por shumë shpejt e gjen veten të ndjekur nga një i vetmuar, i panjohur, i ndjekur nga hakmarrja e tij.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR