Filma Me Titra Shqip: I'm No Longer Here

105 min 2019 7,7 / 116
Kategoria: Dramatik
Viti: Oct 21, 2019
Gjuha Origjinale: ES
Popullariteti: 13,569
Shikime: 881
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Në Monterrei, Meksikë, një bandë të rinjsh rruge, kalojnë gjithë kohën duke kërcyer kumbia dhe duke festuar. Pas një ngatërrese me një kartel lokal droge, kryetari i bandës detyrohet të emigrojë në US por që nuk do të zgjasë shumë deri ne rikthimin e tij në shtëpi.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR