Filma Me Titra Shqip: Variant

91 min 2020 3 / 2
Kategoria: Fantashkence
Viti: Jun 1, 2020
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 8,447
Shikime: 1480
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një piktore, në dilemë për të gjetur kuptimin e jetës, ndeshet me një të panjohur tërheqës dhe përfshihet në përpjekjet e tij për të rijetuar çastin e përkryer. Janë vërtet dy të huaj dhe a është e vërteta që njohim, e vërtetë?
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR