Filma Me Titra Shqip: Dirty Sexy Saint

104 min 2019 6,6 / 5
Kategoria: Romance Dramatik
Viti: Dec 8, 2019
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 11,061
Shikime: 7076
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Bazuar në romanin me të njëjtin titull, kjo është historia Samantas që vendos të largohet nga jeta e saj e mbushur me pasuri sipërfaqësore për të gjetur nje jëtë të re dhe takon gjatë udhëtimit të saj Klein Kinkaid, i njohur ndryshe si Shën Klei, pronari i ri dhe fisnik i një lokali në Çikago.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR