Filma Me Titra Shqip: Metro Manila

111 min 2013 7,5 / 87
Viti: Jul 17, 2013
Gjuha Origjinale: TL
Popullariteti: 4,397
Shikime: 1555
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Në kërkim për një të ardhme më të mirë, Oskar Ramirez dhe familja e tij ikin nga fshati i tyre dhe shkojnë nw Manila. Por jeta në qytetin e madh nuk do jetë aq e lehtë sa e kishin menduar. Oskari pranohet në një kompani, e cila transporton paratë e të pasurve, me ndihmën e Ongut. Shpejt ai do ta kuptojë se pse Ongu e përkrahu duke e ndihmuar të futet në forcat e sigurisë...
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR