Filma Me Titra Shqip: Exit Plan

90 min 2019 6,3 / 5
Kategoria: Dramatik Mister
Viti: Nov 21, 2019
Gjuha Origjinale: DA
Popullariteti: 7,079
Shikime: 1501
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Maksi, një agjent sigurimesh, është në mes të një krize ekzistenciale. Ndërsa po zgjidhte një rast të vështirë të zhdukjes së një burri të martuar, ai zbulon sekretin e Hotel Auroras. Hoteli është një vendpushim ekskluziv, i largët dhe luksoz i specializuar në vetëvrasje. Hetimi i tij së shpejti zbulon një të vërtetë shqetësuese që e bën atë të vërë në dyshim jetën, vdekjen dhe realitetin.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR