Filma Me Titra Shqip: Mafia

113 min 2020 6,1 / 7
Kategoria: Aksion Dramatik
Viti: Feb 21, 2020
Gjuha Origjinale: TA
Popullariteti: 3,521
Shikime: 2943
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një oficer droge, angazhohet në një ndjekje mace dhe miu për të kapur një mbret të fuqishëm kriminel duke mos ditur se mund të ketë një lidhje me të vërtetën në të kaluarën e tij.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR