Filma Me Titra Shqip: Two Heads Creek

85 min 2019 5,9 / 7
Kategoria: Horror Komedi
Viti: Oct 12, 2019
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 15,044
Shikime: 1565
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një kasap i ndrojtur dhe motra e tij binjake u larguan nga Britania e Madhe drejt aventurave në Australi në kërkim të nënës së tyre biologjike, por qytetarët në dukje tolerantë po fshehin një sekret të errët.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR