Filma Me Titra Shqip: The Whistleblower

134 min 2019 6 / 2
Kategoria: Aksion Krim Mister
Viti: Dec 6, 2019
Gjuha Origjinale: ZH
Popullariteti: 2,722
Shikime: 2164
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një punëtor kinez i një kompanie minierash në Australi zbulon se kompania e tij do të vendosë në zbatim një teknologji me rrezik për shëndetin dhe heton gjithë ngjarjet dhe situatën në kërkim të së vërtetës dhe parandalimit të së keqes në një rrugëtim të gjatë, plot rreziqe dhe plot kthesa.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR