Filma Me Titra Shqip: Choked: Paisa Bolta Hai

114 min 2020 7,1 / 8
Kategoria: Dramatik Krim Thriller
Viti: Jun 5, 2020
Gjuha Origjinale: HI
Popullariteti: 10,316
Shikime: 2375
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një punonjëse banke, e rënduar nga borxhet e burrit të saj të papunë dhe ëndrrat e saj të parealizuara gjen një burim të fshehtë parash në dukje të pakufizuar në shtëpinë e saj.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR