Filma Me Titra Shqip: Ninja Apocalypse

84 min 2014 3,6 / 16
Viti: Aug 5, 2014
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 3,807
Shikime: 967
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Të akuzuar për vrasjen e mjeshtërit, Klani i Humbur duhet patjetër të luftojnë për të dalur nga një bunker nëntoksor i mbushur me armiq mbinatyror, mutantë dhe zombi mishngrënës.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR