Filma Me Titra Shqip: Infamous

100 min 2020 5,1 / 9
Kategoria: Krim Thriller Dramatik
Viti: Jun 12, 2020
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 35,106
Shikime: 2640
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Dy të rinj të dashuruar vazhdojnë rrugën e tyre nëpër jug, duke postuar shfrytëzimet dhe grabitjet e tyre në mediat sociale, duke fituar famë dhe ndjekës si rezultat.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR