Filma Me Titra Shqip: Along Came Polly

90 min 2004 5,9 / 1862
Kategoria: Komedi Romance
Viti: Jan 16, 2004
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 21,75
Shikime: 1600
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Jo të gjitha martesat zgjasin, por ajo e Rubenit nuk kaloi dot as ditën e parë të muajit të mjaltit. Edhe pse i shkatërruar emocionalisht, ai vendos t'ia nisë nga e para dhe kupton, se jeta ndjek planet e saj.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR