Filma Me Titra Shqip: Wasp Network

128 min 2020 6,6 / 63
Viti: Jan 29, 2020
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 34,618
Shikime: 1238
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Historia e 5 të burgosurve politik Kubanez që u burgosën nga Shtetet e Bashkuara që nga vitet 90 me akuzën për spiunazh dhe vrasje.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR