Filma Me Titra Shqip: The Eastern Front

110 min 2020 5,5 / 2
Kategoria: Lufte
Viti: Jun 24, 2020
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 7,531
Shikime: 1848
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Kjo është historia e një grupi ushtarësh gjermanë që përpiqen të bashkohen me ushtrinë e tyre gjatë luftës së dytë botërore. Një histori tradhtie, gjaku dhe dashurie që tregon që lufta nxjerr në pah më të mirën dhe më të keqen e njeriut.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR