Filma Me Titra Shqip: Nightcrawler

118 min 2014 7,7 / 6615
Kategoria: Krim Dramatik Thriller
Viti: Oct 23, 2014
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 26,049
Shikime: 803
Pershkrimi
Një njeri i papunë pasi ishte dëshmitar në një aksident rrugor i vjen në mendje një ide për t'u vetë punësuar. Blen një kamera dhe filmon situata urgjente për t'i shitur filmimet në një kanal televiziv. Por lakmia për të arritur majat, e çon atë deri në...
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR