Filma Me Titra Shqip: 8MM

123 min 1999 6,3 / 1066
Kategoria: Thriller Krim Mister
Viti: Feb 26, 1999
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 20,879
Shikime: 1802
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një vejushë e pasur kontakton detektivin privat Tomas Uellis dhe kërkon që ai të përcaktojë nëse filmi 8MM, që tregon vrasjen e një vajze, është i vërtetë.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR