Filma Me Titra Shqip: Crossroads: One Two Jaga

80 min 2018 6,8 / 3
Kategoria: Krim Dramatik Aksion
Viti: Sep 6, 2018
Gjuha Origjinale: MS
Popullariteti: 4,858
Shikime: 2035
Trailer: YouTube YouTube
Pershkrimi
Në periferinë dhe rrugicat e Kuala Lumpur, disa individë me probleme financiare, luftojnë për të rregulluar jetën e tyre duke gjetur shtigje të ndryshme, por ndërthuarja e jetëve të tyre çon në rezultate fatale.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR