Filma Me Titra Shqip: The Secret Life of Words

112 min 2005 7 / 115
Kategoria: Dramatik Romance
Viti: Dec 15, 2005
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 10,57
Shikime: 2070
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Hana, një punëtore e fabrikës me probleme dëgjimore, merr pushimet e saj të para pas shumë viteve dhe në vend të pushimeve, ajo vendos të shkojë në një impiant nafte, ku kujdeset për një burrë që vuan nga djegie të rënda.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR