Filma Me Titra Shqip: One-Way to Tomorrow

90 min 2020 6 / 11
Kategoria: Komedi Romance
Viti: Jun 19, 2020
Gjuha Origjinale: TR
Popullariteti: 13,531
Shikime: 2674
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Aliu vendos të niset për në Izmir, që të ndalojë dasmën e vajzës që ai dashuron. Në tren, ai do të rastisë me një vajzë që nuk i tregon gjithë të vërtetën, por që vuan po njësoj si ai dhe është nisur në të njëjtin drejtim.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR