Filma Me Titra Shqip: Ava

106 min 2017 6,1 / 79
Kategoria: Dramatik
Viti: Jun 21, 2017
Gjuha Origjinale: FR
Popullariteti: 8,276
Shikime: 2186
Trailer: YouTube
Pershkrimi
13-vjeçarja Ava mëson se do ta humbasë shikimin më shpejt nga ç'pritej dhe përballet me problemin në mënyrën e saj.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR