Filma Me Titra Shqip: Close to the Horizon

117 min 2019 7,4 / 91
Kategoria: Dramatik Romance
Viti: Oct 10, 2019
Gjuha Origjinale: DE
Popullariteti: 18,998
Shikime: 4437
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Xhesika e di si do të jetë jeta e saj dhe ku do ta çojë. Por kur takohet me Danin, një djalosh me një të kaluar të ndërlikuar, çdo gjë mund të përmbyset.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR