Filma Me Titra Shqip: Hooking Up

105 min 2020 6,7 / 21
Kategoria: Dramatik Komedi
Viti: Mar 20, 2020
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 16,489
Shikime: 1862
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Pasi që ai diagnostikohet përsëri me kancer dhe ajo pushohet nga puna ku punonte si gazetare dhe shkruante mbi seksin, Bejli dhe Darla bëjnë një udhëtim rrugor së bashku që i detyron ata të bëhen më intim me njëri tjetrin.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR