Filma Me Titra Shqip: Loro

157 min 2018 6,7 / 146
Kategoria: Dramatik
Viti: Sep 13, 2018
Gjuha Origjinale: IT
Popullariteti: 7,725
Shikime: 2647
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Filmi tregon sekretet e jetës së të famshmit Silvio Berluskoni, pasionin e tij për pushtet, femra dhe egon e tij të pakënaqur. Futemi në hipoteza se çfarë mund të ketë ndodhur në ngjarjet që asksush nuk i di, me një varësi personazhesh dhe ngjarjesh, që një në një mënyrë a në një tjetër, të gjitha sillen rreth tij.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR