Filma Me Titra Shqip: Love Mocktail

153 min 2020 6,9 / 4
Kategoria: Romance Dramatik
Viti: Jan 31, 2020
Gjuha Origjinale: KN
Popullariteti: 2,103
Shikime: 2842
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Pasi shpëton një grua, Adi kujton jetën e tij të dashurisë dhe i tregon asaj për të gjitha goditjet në zemër që kaloi në përpjekje për të gjetur dashurinë e tij të vërtetë.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR