Filma Me Titra Shqip: Mexican Gangster

100 min 2013 6,4 / 8
Kategoria: Krim Aksion
Viti: Nov 15, 2013
Gjuha Origjinale: ES
Popullariteti: 3,931
Shikime: 3696
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një këngëtar i maskuar, që gjithashtu vjedh edhe banka, merret në pyetje, dhe gjatë këtij procesi ai tregon se si u bë ai që ishte.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR