Filma Me Titra Shqip: Locust

118 min 2014 5,6 / 11
Kategoria: Krim Dramatik Thriller
Viti: Jun 25, 2014
Gjuha Origjinale: RU
Popullariteti: 2,68
Shikime: 4547
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Liera dhe Artemi kalojnë një histori dashurie verore. Në përfundim të verës, ata vendosin që të mos ndahen. Por, gjërat do të shkojnë keq dhe jeta do ti vendosë ata në vështirësi të mëdha.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR