Filma Me Titra Shqip: Slither

95 min 2006 6,4 / 785
Viti: Mar 31, 2006
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 11,552
Shikime: 3332
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një qytet i vogël është marrë nga jashtëtokësorët, duke i kthyer banorët në zombi dhe forma të tjera monstrash mutante.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR