Filma Me Titra Shqip: Ong Bak 3

95 min 2010 5,4 / 183
Kategoria: Aksion Aventure Histori
Viti: May 5, 2010
Gjuha Origjinale: TH
Popullariteti: 8,009
Shikime: 1951
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Kur kreu i një statuje të shenjtë për një fshat është vjedhur, një artist i ri luftarak shkon në qytetin e madh dhe e gjen veten duke marr më boten e krimit të tërhequr ne të…
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR