Filma Me Titra Shqip: Tainted

89 min 2020 3,5 / 2
Kategoria: Thriller Dramatik Krim
Viti: Jun 16, 2020
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 14,413
Shikime: 1541
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një ish i dënuar, me lidhje në bandën Ruse dhe Vëllazërinë Ariane, mundohet të jetojë një jetë të qetë pasi ka kaluar 15 vite në burg. Planet e tij për një jetë të qetë prishen, kur një anëtar i mafias Ruse i kërkon të përfundojë një detyrë të fundit për të marrë lirinë e tij të plotë. Misioni i fundit i Lansit ,shkon keq, ndërsa ai e gjen veten në një shpagim të përgjakshëm që ndikon jetët e kujto që kryqëzohen me rrugën e tij.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR