Filma Me Titra Shqip: 8MM 2

106 min 2005 4,3 / 63
Kategoria: Thriller Mister Dramatik
Viti: Nov 22, 2005
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 11,195
Shikime: 2406
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një diplomat Amerikan dhe e fejuara e tij hynë në botën e errët të seksit dhe pornografisë në Budapest, për të zbuluar se kush i shantazhon me një video porno të marrë prej tyre me një prostitutë.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR