Filma Me Titra Shqip: Perdida

103 min 2018 6,1 / 140
Kategoria: Dramatik Mister Krim
Viti: Apr 19, 2018
Gjuha Origjinale: ES
Popullariteti: 16,757
Shikime: 2238
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një police fillon të kërkojë shoqen e saj që kishte humbur 14 vite më parë dhe përballet me një të vërtetë të errët.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR