Filma Me Titra Shqip: Asako I & II

119 min 2018 7,1 / 52
Kategoria: Dramatik
Viti: Sep 1, 2018
Gjuha Origjinale: JA
Popullariteti: 5,838
Shikime: 818
Pershkrimi
Asako takohet dhe bie në mënyrë të çmendur në dashuri me Bakunë, i cili një ditë largohet menjëherë nga jeta e saj. Dy vjet më vonë, në Tokio, Asako njihet me Ryohein i cili ka një ngjashmëri të habitshme me dashurinë e saj të vjetër. Ata ndërtojnë një jetë të lumtur së bashku, derisa gjurmët e së kaluarës së Asakos të fillojnë të ringjallen.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR