Filma Me Titra Shqip: Unique Brothers

94 min 2014 6,1 / 234
Kategoria: Romance Komedi
Viti: Oct 2, 2014
Gjuha Origjinale: IT
Popullariteti: 5,562
Shikime: 1752
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Pietro është një kirurg i pashëm dhe i suksesshëm në të 40-tat. Pasi ai humb kujtesën prej një aksidenti, vëllai i tij kujdeset për të...
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR