Filma Me Titra Shqip: Chaman Bahar

111 min 2020 2 / 1
Kategoria: Dramatik
Viti: Jun 19, 2020
Gjuha Origjinale: HI
Popullariteti: 5,784
Shikime: 808
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një djalë i një qyteti të vogël bie në dashuri me një nxënëse shkolle që jeton përballë dyqanit të tij. Ai përjeton dashuri, xhelozi dhe tradhëti pa e takuar atë edhe një herë të vetme.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR