Filma Me Titra Shqip: Anna 2

0 min 2019 2,5 / 2
Kategoria: Horror
Viti: Jan 3, 2019
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 20,182
Shikime: 2541
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Yjet e dy televizioneve, konkurruese dhe përplasëse, të shfaqjeve paranormale takohen në një park argëtimi të braktisur, i cili përfundon të jetë epiqendra e ferrit. Tani ata janë të gjithë të bllokuar në një luftë të gjithanshme kundër së keqes së pastër.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR