Filma Me Titra Shqip: Beanpole

134 min 2019 7,3 / 112
Kategoria: Dramatik
Viti: Jun 20, 2019
Gjuha Origjinale: RU
Popullariteti: 13,459
Shikime: 1971
Trailer: YouTube YouTube
Pershkrimi
Në vjeshtën e Leningradit të 1945-ës Ija dhe shoqja e saj Masha përpiqen të mbijetojnë duke thurur ëndrra dhe duke u përpjekur të kalojnë traumën e luftës.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR