Filma Me Titra Shqip: Footloose

113 min 2011 6,6 / 1122
Kategoria: Dramatik Romance
Viti: Oct 6, 2011
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 15,673
Shikime: 2930
Trailer: YouTube YouTube
Pershkrimi
Adoleshenti i ardhur nga qyteti, Ren Makormak, zhvendoset në një rrethinë të vogël ku muzika dhe rrok dhe kërcimi janë të ndaluara, por shpirti i tij rebel e tund mirë popullsinë e atij vendi.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR