Filma Me Titra Shqip: Hot Shots!

84 min 1991 6,5 / 1244
Kategoria: Aksion Komedi Lufte
Viti: Jul 31, 1991
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 13,836
Shikime: 2817
Trailer: YouTube YouTube
Pershkrimi
Parodi e filmit Top Gun. Një pilot i talentuar por i pa qëndrueshëm duhet të mundë fantazmat e vdekjes së babait të tij dhe të shpëtojë një mision ushtarak të sabotuar nga prodhuesit e mëdhenj të armëve.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR