Filma Me Titra Shqip: An Officer and a Spy

132 min 2019 7,2 / 672
Viti: Sep 30, 2019
Gjuha Origjinale: FR
Popullariteti: 26,55
Shikime: 1576
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një film i vlerësuar dhe nominuar me shumë çmime ndërkombëtare Oficeri dhe Spiuni : Më 1894, Kapiteni Francez Alfred Dreyfus dënohet padrejtësisht për tradhti dhe dënohet me burg të përjetshëm në ishullin e Djallit.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR