Filma Me Titra Shqip: Danny Collins

107 min 2015 6,7 / 323
Kategoria: Komedi Dramatik
Viti: Mar 19, 2015
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 11,013
Shikime: 1237
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Frymëzuar nga një histori e vërtetë. Al Pacino luan rolin e yllit të rokut në vitet '70, Deni Kollins, i cili nuk hiqte dot dorë nga droga. Por, kur menaxheri i tij zbulon një letër 40-vjeçare që ia kishte shkruar Xhon Lenoni, ai vendos të ndryshojë drejtim dhe niset në një udhëtim për të rigjetur familjen e tij dhe për të nisur aktin e dytë në jetë...
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR