Filma Me Titra Shqip: Devil's Night: Dawn of the Nain Rouge

0 min 2020 3 / 2
Kategoria: Aksion
Viti: Jun 23, 2020
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 11,503
Shikime: 1022
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një veterane ushtarake kthehet në shtëpi dhe bashkohet me policinë vendore për të hetuar një mori çështjesh që përfshijnë një demon legjendar.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR