Filma Me Titra Shqip: Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga

124 min 2020 6,6 / 299
Kategoria: Komedi
Viti: Jun 26, 2020
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 97,816
Shikime: 1230
Trailer: YouTube YouTube
Pershkrimi
Dy këngëtarë të një qyteti të vogël të Islandës janë në ndjekje të ëndrrës së tyre për të qenë pjesë e Eurovizionit. Gjatë rrugëtimit, plot sfida, ngatërresa dhe keqkuptime vendosin në provë lidhjen mes tyre.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR