Filma Me Titra Shqip: Public Enemies

140 min 2009 6,6 / 2590
Kategoria: Krim Dramatik Histori
Viti: Jul 1, 2009
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 13,721
Shikime: 8796
Trailer: YouTube YouTube
Pershkrimi
Federalët përpiqen ta mëposhtin gangsterin famëkeq amerikan John Dillinger, Baby Face Nelson dhe Pretty Boy Floyd gjatë një vale krimesh të cilat shpërthejnë në vitin 1930.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR