Filma Me Titra Shqip: O Brother, Where Art Thou?

106 min 2000 7,3 / 2440
Kategoria: Aventure Komedi Krim
Viti: Aug 30, 2000
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 16,255
Shikime: 2415
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Ulysses Everett McGill dhe shokët e tij Delmar dhe Pete, arratisen nga burgu për të gjetur një thesar që Ulysses ka groposur para se të arrestohej...
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR