Filma Me Titra Shqip: Yummy

96 min 2019 5,6 / 8
Kategoria: Horror Komedi Aksion
Viti: Dec 18, 2019
Gjuha Origjinale: NL
Popullariteti: 20,579
Shikime: 2404
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një çift i ri shkon në një spital për të bërë një operacion plastik. Vajza do një zvogëlim gjoksi, mamaja e saj vjen të bëj një tërheqje fytyre. Duke u endur në një repart të braktisur, i dashuri sheh një grua të mbërthyer dhe të lidhur në një tavolinë operacioni; ajo është rezultat i një trajtimi eksperimental kundër plakjes. Ai e çliron atë, por nuk e kupton që me këtë do shkaktoj shpërthimin e një virusi që do të ndryshojë mjekët, pacientët dhe vjehrrën e tij në zombi të etur për gjak.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR