Filma Me Titra Shqip: An Impossible Love

135 min 2018 6,4 / 113
Kategoria: Dramatik Romance Histori
Viti: Nov 7, 2018
Gjuha Origjinale: FR
Popullariteti: 7,945
Shikime: 3875
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Lidhja mes Filipit dhe Rashelës, të cilët nuk qëndrojnë dot larg nga njëri-tjetri, por janë të ndarë nga klasa e tyre sociale. Pasi bëjnë një fëmijë, Rashela përballet me pasojat që do ta lëndojnë gjithë jetën.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR